اگر این مقاله را می خوانید به احتمال زیاد به دنبال انتخاب طراح حرفه ای دفترکار و فضای اداری خود در میان بسیاری از گزینه ها هستید  با آرل  با این مقاله برای انتخاب آگاهانه همراه باشید….

طراح داخلی دفترکار و فضاهای اداری کیست؟

وظیفه یک  شرکت طراح دکوراسیون اداری  و دفاتر کار طراحی فضایی است که در ان  تیم مدیریتی یک شرکت ، تصمیم به اجاره یا خرید و ایجاد یک فضای اداری کاربردی و در عین حال زیبا برای کارکنانی گرفته است که معمولاً طراح هرگز ملاقات نکرده اند و با آنها تعامل نداشته به همین دلیل است که به طور معمول مدیرعامل دفتر ، مدیر منابع انسانی یا مدیر اجرایی  وظیفه دارند با طراح داخلی همکاری کنند تا به سوالات پیچیده ای از جمله فرهنگ  و اصول شرکت و  اینکه چه سبکی بیشتر به تیم و نحوه کار مربوط می شود صحبت کنند.

بر خلاف یک طراح داخلی مسکونی، برای طراحان فضاهای اداری واجب است با چالش های بسیار پیچیده تری از جمله فضاهای بزرگتر روبرو شود همچنین علاوه بر ملاحظات معمول به موارد  طراحی مهمی چون سلامتی کارمندان مانند صندلی های ارگونومیک ، اتاق های کنفرانس با طراحی مناسب و آکوستیک صوتی ، نیز تمرکز کنند!

شرکت طراحی داخلی اداری در چه مواردی به شما کمک می کند؟

به طور خلاصه ، یک طراح داخلی اداری  یا شرکت معماری متخصص در حوزه اداری در زمینه تعریف فضاهای داخلی و حوزه بندی، سبک دکوراسیون ، محیط ، طرح های رنگی ، متریالها  ، برند تجاری اداری ، عناصر سفارشی ، نور دفتر ، دکوراسیون عمومی و از همه مهمتر انتخاب قطعات عالی مبلمان برای دفتر جدید شما با شما همکاری می کند.

طراحان از طریق طرح پیشنهادی و پلان طبقات، نحوه توزیع فضا ، سبک زیبایی شناسی و نحوه استفاده از نور طبیعی موجود برای استفاده بیشتر از فضا شمارا راهنمایی می کنندطراحان اداری حرفه ای، دانش و تخصص لازم را برای کمک به شما در انتخاب موضوعی دارند که برای برند شما مناسب باشد پس هنگامی که به دنبال یک طراح هستید یافتن فرد یا تیمی که قابل اعتماد باشد بسیار مهم است.

با این وجود باید بدانید کار طراح داخلی دفتر کار  و فضاهای اداری بیش از انتخاب رنگ ، متریال و مبلمان  است در ادامه با 10 سوال که هنگام انتخاب طراح داخلی دفتر خود باید از خود بپرسید همراه باشید….

با پرسیدن این 10 سوال ساده پیش از تصمیم گیری ، بعید به نظر می رسد که انتخاب اشتباهی انجام دهید.

  1. آیا  شرکت طراحی داخلی اداری با توجه به تمام هزینه های احتمالی از بودجه شما استقبال می کند؟
  2. آیا طراح دفتر مبلمان ، تحویل کالا ، مونتاژ و سایر خدمات خود را مشخصا توضیح داده است؟
  3. آیا طراح از نظر فنی حرفه ای است و می توانند اطلاعات را سریع و واضح به شما ارائه دهد؟
  4. در چه بازه زمانی می توانند پروژه دفتر شما را اجرا کند؟
  5. آیا تیم طراحی اصولاً طراح مسکونی هستند یا تخصصی فضای اداری را طراحی میکنند  در این صورت ، چه تجربه ای در طراحی و اجرای فضای داخلی اداری دارند ؟
  6. قبلاً با چه نوع مشتریانی کار کرده اند و آیا می توانند شوهد و نمونه کارهایی ارائه دهند؟
  7. آیا طراحان به تنهایی کار می کنند یا تیمی از مدیران پروژه و تیم های تدارکاتی برای حمایت از آنها دارند؟
  8. در حال حاضر چند مشتری دیگر دارند و کار شما برای آنها اولویت خواهد داشت؟
  9. از کدام فروشندگان مبلمان استفاده می کنند و آیا می توانند کیفیت را از تجربه مشتریان دیگر تأیید کنند؟
  10. آیا آنها از نظر قانونی متعهد و مسئول موفقیت پروژه شما هست؟

البته بودجه ، مکان و زمان شما کاملاً منحصر به فرد است و بنابراین شناسایی یک شرکت طراحی مناسب با نیازهای خاص پروژه مهم است.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *